Informační a administrační web
info@akitainuczech.cz
Platinum krmiva

Výsledky výstav

VÝSLEDKY VÝSTAV 2019

Krajská výstava Plzeň 25. 5. 2019

Krajské výstavy se letos zúčastnilo 244 psů se všech skupin kromě NO. Nejpočetnější byla naše parta ve skupině V. , kdy bylo přihlášeno celkem 12 akit. Výsledky výstavy přinášíme zde:

Krajská výstava Plzeň  25. 5. 2019 výsledková listina

Akita FCI V.

KRUH č. 2 -  rozhodčí Olga Dolejšová

 

PSI

 


TŘÍDA VÍTĚZŮ


62. Akio Tomogaki                                                                          nedostavil se

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2575/11/14

narození: 9.10.2011

o: Hači Go Harukaze  m: Jang Tomimopa

Ch: Ing. Václav Koníček  M: Mgr. Petra Gregorová


63. DAICHI GO Kitashirakami                                                      V2

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2636/12/14

narození: 1.5.2012

o: Take Go Yamamoto   m: CHIAKI Hezká chvilka

Ch: Tamara Novotná  M: Iva Pavlíčková


64. Fumito Glarika                                                                           V1 vítěz třídy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2894/13/15

narození: 21.05.2013

o: Dairin-Go  m: Keiko Tomimopa

Ch: Jana Krátká   M: Petra Stará


TŘÍDA VETERÁNŮ


65. Chino Hezká chvilka                                                                 V1 vítěz třídy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2101/07/10

narození: 25. 9. 2007

o: Daimon Go Haru Kaze m: Cujoši Chodský ráj

Ch: Jitka Pelešková M: Ludmila Marková


FENY


TŘÍDA DOROSTU


66. Dzenetsu GO TAKIMISOU                                                     VN1 vítěz třídy

 1. místo v soutěži naše zlatíčka ( dítě a pes)  s Antonínem Fleischmanem

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3650/-19/18

narození: 30.10.2018

o: OKUUN GO SAKU TENSHI  m: IZUMI GAI DAKAMI

Ch: KOLESNIKOVA O.S.  M: ROMANA FLEISCHMANOVÁ KALISTOVÁ


TŘÍDA MLADÝCH


67. Ashanti Sakura No Kin Kensha                                                V1 vítěz třídy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3512/18

narození: 25.2.2018

o: Y'Kenjiro Go Akogareno  m: Aemiko Go Akairo Sakura

Ch: Jan Feldstein  M: Milan Lednár


68. Landa Kae Kiriena Kenscha                                                     V2

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/?

narození: 29. 4. 2018

o: Kanji go m: Aina go

Ch: Radziminskaya Karina  M: Mgr. Petra Gregorová


TŘÍDA OTEVŘENÁ                                                     

 


69. Bentena Tomogaki                                                                    V1 vítěz třídy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2777/13/16

narození: 3.5.2013

o: Achiko Stella di Sera m: Jang Tomimopa

Ch: ing. Václav Koníček M: Jiří Hála


TŘÍDA VÍTĚZŮ


70. AIMEE Antar Tamas                                                                V3

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3303/16/18

narození: 20.11.2016

o: ARASHI z Olivecké hory m: ZUIHÓ GO Tomimopa

Ch: Jana Tomasová M: Iva Pavlíčková


71. Aisha Tamia Hund                                                                     V1 vítěz třídy

2. místo v soutěži skupin FCI  V. krajské výstavy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3313/16/18

narození: 7.12.2016

o: Fumito Glarika m: Bentena Tomogaki

Ch: Jiří Hála M: Jiří Hála


72. Amamura Antar Tamas                                                 V2

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3307/16/18

narození: 20.11.2016

o: Arashi z Olivecké hory m: Zuihó Go Tomimopa

Ch: Jana Tomasová M: Petra Stará


73. Curuhime Yükan´na Go Senzo no Hokori                                nedostavila se

třída: 6. Vítězů

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3212/16

narození: 18.6.2016

o: Bijin Tora Go of Ikenohatade m: Sayuri Go Haru kaze

Ch: Mannová Veronika M: Andrea Zelinková

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!