info@akitainuczech.cz

Informace pro chovatele

CHOVATELSKÝ SERVIS 

Spolek Akita Ken z.s. může zprostředkovat  pro své členy individuálně chovatelský servis. Koordinátorem kontaktu mezi objema subjekty je předseda klubu Akita Ken z.s. Ludmila Marková, administrátorem Mgr. Petra Gregorová.S každým se zájemců o chovatelský servis jsme schopni individuálně dojednat standardní podmínky chovatelského servisu týkajícího se krytí i bonitace, podmínkou je individální chovatelský servis či individuální členství zájemce v KCMPP ČR .  LM.

 

Zde budete také nacházet informace k některým zajímavým otázkám - stačí rozkliknout nadpis článku a zobrazí se vám celý text

Praktické manuály k chovatelství a vystavování

1. SPOLUVLASTNICTVÍ CHOVNÉHO JEDINCE - Co je dobré vědět při spoluvlastnictví chovného jedince: zajímavý článek s informacemi , čeho dbát a čeho se vyvarovat, pokud máte psa ve spoluvlastnictví.

2. PÉČE O ZUBY, PLNOCHRUPOST , CHUDOZUBOST -  Tento článek vás seznámí  vás s tím, co byste neměli opomenout při pořízení štěněte s PP a jaká úskalí péče o zuby u psů může přinášet, a na co si dát pozor z hlediska zubů v případě uchovňování  jedince

3. MANUÁL PRO ZAČÍNAJÍCÍ VYSTAVOVATELE - podrobné povídání o tom, jak se přihlásit na výstavu, jak probíhá vystavování a posuzování včetně podrobných informací jak postupovat . 

4. SLOVNÍČEK A VÝKLAD POJMŮ V CHOVATELSTVÍ A VÝSTAVNICTVÍ - podrobné vysvětlení jednotlivých pojmů - typy výstav, jednotlivé tituly, výstavní třídy a jejich podmínky. 

5. JAK JE TO S ŠAMPIONÁTY V ZAHRANIČÍ - stručné informace, jak to chodí při přidělování šampionátů  a VÝSTAV v Evropě a zejména na Slovensku.

 

 

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!