ČMKÚ FCI
info@akitainuczech.cz

Výsledky výstav

VÝSLEDKY VÝSTAV 2019

Krajská výstava Plzeň 25. 5. 2019

Krajské výstavy se letos zúčastnilo 244 psů se všech skupin kromě NO. Nejpočetnější byla naše parta ve skupině V. , kdy bylo přihlášeno celkem 12 akit. Výsledky výstavy přinášíme zde:

Krajská výstava Plzeň  25. 5. 2019 výsledková listina

Akita FCI V.

KRUH č. 2 -  rozhodčí Olga Dolejšová

 

PSI

 


TŘÍDA VÍTĚZŮ


62. Akio Tomogaki                                                                          nedostavil se

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2575/11/14

narození: 9.10.2011

o: Hači Go Harukaze  m: Jang Tomimopa

Ch: Ing. Václav Koníček  M: Mgr. Petra Gregorová


63. DAICHI GO Kitashirakami                                                      V2

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2636/12/14

narození: 1.5.2012

o: Take Go Yamamoto   m: CHIAKI Hezká chvilka

Ch: Tamara Novotná  M: Iva Pavlíčková


64. Fumito Glarika                                                                           V1 vítěz třídy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2894/13/15

narození: 21.05.2013

o: Dairin-Go  m: Keiko Tomimopa

Ch: Jana Krátká   M: Petra Stará


TŘÍDA VETERÁNŮ


65. Chino Hezká chvilka                                                                 V1 vítěz třídy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2101/07/10

narození: 25. 9. 2007

o: Daimon Go Haru Kaze m: Cujoši Chodský ráj

Ch: Jitka Pelešková M: Ludmila Marková


FENY


TŘÍDA DOROSTU


66. Dzenetsu GO TAKIMISOU                                                     VN1 vítěz třídy

 1. místo v soutěži naše zlatíčka ( dítě a pes)  s Antonínem Fleischmanem

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3650/-19/18

narození: 30.10.2018

o: OKUUN GO SAKU TENSHI  m: IZUMI GAI DAKAMI

Ch: KOLESNIKOVA O.S.  M: ROMANA FLEISCHMANOVÁ KALISTOVÁ


TŘÍDA MLADÝCH


67. Ashanti Sakura No Kin Kensha                                                V1 vítěz třídy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3512/18

narození: 25.2.2018

o: Y'Kenjiro Go Akogareno  m: Aemiko Go Akairo Sakura

Ch: Jan Feldstein  M: Milan Lednár


68. Landa Kae Kiriena Kenscha                                                     V2

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/?

narození: 29. 4. 2018

o: Kanji go m: Aina go

Ch: Radziminskaya Karina  M: Mgr. Petra Gregorová


TŘÍDA OTEVŘENÁ                                                     

 


69. Bentena Tomogaki                                                                    V1 vítěz třídy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/2777/13/16

narození: 3.5.2013

o: Achiko Stella di Sera m: Jang Tomimopa

Ch: ing. Václav Koníček M: Jiří Hála


TŘÍDA VÍTĚZŮ


70. AIMEE Antar Tamas                                                                V3

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3303/16/18

narození: 20.11.2016

o: ARASHI z Olivecké hory m: ZUIHÓ GO Tomimopa

Ch: Jana Tomasová M: Iva Pavlíčková


71. Aisha Tamia Hund                                                                     V1 vítěz třídy

2. místo v soutěži skupin FCI  V. krajské výstavy

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3313/16/18

narození: 7.12.2016

o: Fumito Glarika m: Bentena Tomogaki

Ch: Jiří Hála M: Jiří Hála


72. Amamura Antar Tamas                                                 V2

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3307/16/18

narození: 20.11.2016

o: Arashi z Olivecké hory m: Zuihó Go Tomimopa

Ch: Jana Tomasová M: Petra Stará


73. Curuhime Yükan´na Go Senzo no Hokori                                nedostavila se

třída: 6. Vítězů

číslo zápisu (plemenná kniha): CMKU/AI/3212/16

narození: 18.6.2016

o: Bijin Tora Go of Ikenohatade m: Sayuri Go Haru kaze

Ch: Mannová Veronika M: Andrea Zelinková

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!