ČMKÚ FCI
info@akitainuczech.cz

Informace pro chovatele

CHOVATELSKÝ SERVIS 

Spolek Akita Ken z.s. se stal, jako právnická osoba, členem nadřazené organizace - spolku KCHMPP z.s., a tak může zprostředkovat  pro své členy individuálně chovatelský servis. Koordinátorem kontaktu mezi objema subjekty je předseda klubu Akita Ken z.s. Ludmila Marková, administrátorem Mgr. Petra Gregorová.S každým se zájemců o chovatelský servis jsme schopni individuálně dojednat standardní podmínky chovatelského servisu týkajícího se krytí i bonitace .  LM.

 

Zde budete také nacházet informace k některým zajímavým otázkám - stačí rozkliknout nadpis článku a zobrazí se vám celý text

Praktické manuály k chovatelství a vystavování

1. SPOLUVLASTNICTVÍ CHOVNÉHO JEDINCE - Co je dobré vědět při spoluvlastnictví chovného jedince: zajímavý článek s informacemi , čeho dbát a čeho se vyvarovat, pokud máte psa ve spoluvlastnictví.

2. PÉČE O ZUBY, PLNOCHRUPOST , CHUDOZUBOST -  Tento článek vás seznámí  vás s tím, co byste neměli opomenout při pořízení štěněte s PP a jaká úskalí péče o zuby u psů může přinášet, a na co si dát pozor z hlediska zubů v případě uchovňování  jedince

3. MANUÁL PRO ZAČÍNAJÍCÍ VYSTAVOVATELE - podrobné povídání o tom, jak se přihlásit na výstavu, jak probíhá vystavování a posuzování včetně podrobných informací jak postupovat . 

4. SLOVNÍČEK A VÝKLAD POJMŮ V CHOVATELSTVÍ A VÝSTAVNICTVÍ - podrobné vysvětlení jednotlivých pojmů - typy výstav, jednotlivé tituly, výstavní třídy a jejich podmínky. 

5. JAK JE TO S ŠAMPIONÁTY V ZAHRANIČÍ - stručné informace, jak to chodí při přidělování šampionátů  a VÝSTAV v Evropě a zejména na Slovensku.

 

 

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!